Advert

AK PARTİ TOROSLAR’AKARA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

AK PARTİ TOROSLAR’AKARA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
AK PARTİ TOROSLAR’AKARA ADAYLIĞINI AÇIKLADI süleyman taş
Advert

Parti tabanının ve delegelerin desteğini alarak AK Parti Toroslar İlçe Başkanlığına adaylığını açıklayan Ahmet Kara, teşkilatların yenilenmesinin ve güncellenmesinin gerektiğine dikkat çekti.

 

AK Parti Toroslar İlçe Başkanlığı kongresine sayılı günler kala, parti tabanının ve delegenin büyük çoğunluğunun desteğini alan Ahmet Kara adaylığını düzenlediği bir toplantı ile açıkladı. Yoğun bir katılımın sağlandığı toplantıya İdlib’de gerçekleşen hain ve alçak saldırıya ilişkin, tepkisini göstererek başlayan Kara,”Öncelikle vatanımızın huzuru, güvenliği ve mazlum insanları savunmak için üstlendikleri görevde şehit olan tüm kahraman askerlerimizin ruhları şad olsun. Rabbim şehitlerimizin mekânını cennet, eylesin. Yakınlarına sabır ve metanet diliyoruz. Yaralılarımıza da Allah’tan acil şifalar temenni ediyorum. Milletimizin başı sağ olsun. Katil rejime karşı, kararlı şekilde mücadele eden devletimizin ve kahraman ordumuza dualarımızla yanlarındayım. Alınacak her kararın, atılacak her adımın, bütün gücümüzle, arkasındayız. Cenab-ı Hakk ülkemizi korusun, milletimizin birliğini ve dirliğini muhafaza etsin. Allah şanlı ordumuzu ve Mehmetçiğimizi çıktığı bu kutsal vazifede ve mücadelede muzaffer eylesin” dedi.

 

HALKA HİZMET HAKKA HİZMETTİR

"Halka hizmet Hakka hizmet" diyen bir anlayış ile AK Parti Toroslar İlçe Başkanlığına aday olduğunu söyleyen Kara, “İnşallah Toroslar İlçe Başkan adaylığımız şahsımız, ilimiz, ilçemiz, ülkemiz ve partimiz için hayırlı hizmetlere vesile olur. Öncelikle değerli teşkilat mensuplarıma, milletvekillerimize, Toroslar ilçesindeki hemşerilerimize ve değerli basın mensuplarımıza şükranlarımızı sunuyorum. Önümüzdeki bu 5. Olağan Kongremizin seçim sürecinin Torosrlar ilçemiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

TAŞIN ALTINA ELİMİ DEĞİL GÖVDEMİ KOYACAĞIM

Yeni bir kırılmanın ve çağın eşiğinde olduğumuz bu günlerde devlet, millet ve ordumuz ile birbirimize kenetlenip geleceğe emin adımlar ile yürüme hedefinde olduklarını da söyleyen AK Partili Kara, “Bedeli ve yükü çok ağır olan bu aziz topraklar için taşın altına elimi değil gövdemi koyarak gerek sahada terimin son damlasına kadar mücadele edecek, gerekse masada aklımın sınırlarını zorlayacak kadar çok çalışacağım. Gerek fedakarlık yapmak için bir an gözümü kırpmayacak, gerekse de en ağır bedelleri ödemek için bir adım geri durmayacağım. Ben Ahmet Kara olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın takdiri, hükümetimiz ve parti büyüklerimizin desteği ve başta Torosların güzel insanlarının hizmetine talip olarak Ak Parti Toroslar İlçe Başkanlığı adaylığımı açıklıyor her birinizi saygı ve sevgiyle selamların en güzeliyle selamlıyorum” diye konuştu.

 

 

KONGRE SÜRECİMİZ HAYIRLI OLSUN

AK Parti’nin kurulduğu gnden bu yana partinin hemen her kademesinde ve Toroslar’da görev aldığını da söyleyen Kara, “Dolayısı ile Sayın Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşlığı yapmış olmanın onur ve gururunu taşıyorum. 2001 Yılından günümüze kadar, Birçok engelleme çabalarına maruz kalmış partimizin, ortaya koyduğu, Yeni Türkiye vizyonu için, çok çapa sarf etmiş, gecesini gündüzüne katmış AK Sevda’nın tüm fertlerini hayırla yad etmeyi borç biliriz. Hepsinden önemlisi, Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın ortaya koyduğu 2023 hedefleri için hepimize düşen sorumluluğun farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu hedeflere varmak için hiç şüphe yok ki, 2023 Seçimleri hayati önem arz etmektedir. Öncelikle 2023 seçimlerine giden bu yolda, Sayın Cumhurbaşkanımızın, Hem Genel Başkan, hem de Başkan olarak AK Parti’mizin başına geçmesi ile başlayan süreç, Bir Yenilenmenin, Bir tazelenmenin başlangıcı olan bir süreçtir. Bu süreç, hepimizin malumu olduğu üzere AK Parti Kongre Sürecidir.Bu sürecin ilçemiz, Bölgemiz ve ülkemiz için hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

 

YENİLENME VE GÜNCELLENME ŞART

AK Parti’nin kongre sürecinde göstereceği performansın ve 2023 seçim sonuçlarının daha fazla hayati önem taşıdığına da dikkat çeken Kara, “Mental Yorgunluğunun en fazla hissedildiği bir dönemde, Teşkilatların yenilenmesinin ve Güncellenmesinin gerekliliği ortadadır. AK Parti, Toroslar İlçe Teşkilatımızın tüm hücrelerinin yenilenmesi gerektiğine inanıyorum.  Bizim yöneteceğimiz Toroslar AK Parti’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bizim yöneteceğimiz AK Parti Umut olacak, çare olacak, vatandaşı ile barışık olacak. Ahde vefayı öne çıkararak, geçmişte teşkilatlarda görev almış tüm kardeşlerimizin tecrübelerinden faydalanma fırsatlarını yakalayacağız” diye konuştu.

 

HEDEF 2053 VE 2071

Başkan seçilmeleri halinde hemen ertesi gün çalışmalara başlayıp halka hizmet için elinden gelen gayreti göstereceklerini de söyleyen Kara, “Ülkemizin 2023 hedeflerine giden bu yolda, Toroslardan de 2053 ve 2071 hedeflerine hazırlamak için biz de varız diyoruz. Kuruluşu tepeden tabana doğru değil, tabandan tepeye doğru olan ilk ve tek parti AK Partidir. Bunun için AK Parti, milletin partisidir diyoruz. Bizim bir aşkımız var, bizim bir sevdamız var ve bizim bir yol hikayemiz var. Bu aşkın bu sevdanın, bu yol hikayesinin öznesinde daha güçlü Türkiye 'yi inşa etmek var. Neden mi? Çünkü bütün dünya mazlumlarının gözü kulağı Türkiye'de. Şayet Türkiye düşerse, Filistin düşer, Türkiye düşerse, Arakan düşer, Türkiye düşerse, Myanmar düşer, Karabağ düşer, Doğu Türkistan düşer. İşte onun için, AK Partinin başarısı sadece bu ülkenin kaderini değil, bütün dünya mazlumlarının, bütün ümmetin kaderini de etkileyecek bir seçim olacaktır. Bu yüzden çok çalışacağız, çok koşacağız, durmadan yola devam edeceğiz. Ben İlçe başkanı olsam da olmasam da 2001'den bu yana olduğu gibi bundan sonra da sizlere yoldaş olmaya, bu yolda sizlere kardeş olmaya bu yolda sizlerden bir adım bile uzaklaşmamaya devam edeceğim” dedi.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

“Bu itibarla biz teşkilat mensupları için davamızın lideri Cumhurbaşkanımızın talimat ve tasarrufları, genel merkez yöneticilerimizin kararı ve talimatları esastır. Memleketimizin, milletimizin ve gönül coğrafyamızın ümidi ve güvencesi olan partimizde sevgi, saygı ve kardeşlik esastır” diyerek açıklamasını sürdüren Kara, “Bu süreçte bugüne kadar AK partimize gönül veren ve hizmet eden tüm il ve ilçe teşkilatlarına, Milletvekillerine ve il başkanlarına teşekkür ederim. İçerisinde her zaman gururla görev aldığım Şimdiden Ak Parti Toroslar  ilçe Başkanlığı görevini alacak kişi ben yada başka bir dava arkadaşım kim o salondan çıkarsa çıksın şimdiden başarılar dilerim. Her kararın başta ülkemiz ve Toroslarınız için hayırlara vesile olmasını cenabı Allahtan dilerim. Bakanımız, Mersin Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Lütfi Elvan’a Mersin’imize yaptıkları Hizmetlerden dolayı başta olmak üzere AK Parti Mersin Milletvekilleri Zeynep Gül Yılmaz, Hacı Özkan, Ali Cumhur Taşkın, AK Parti İl Başkanı Cesim Ercik, Akdeniz Belediye Başkanımız Mustafa Muhammet Gültak, tüm il, ilçe ve dava arkadaşlarıma   sizlerin huzurunda bir kere daha teşekkür etmek istiyorum” şeklinde konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
Yaşlılık değil ikinci ergenlik
Yaşlılık değil ikinci ergenlik