Advert

BELEDİYEDEN DAHA FAZLASI Türbe Camii’ye Önemli Hizmet

Vatandaşların ihtiyaç duyduğu her alanda hizmet üreten Erdemli Belediyesi ibadethanelere katkı sağlamaya devam ediyor. Şimdiye kadar çok sayıda ibadethanede boya, tadilat, bahçe düzenlemesi, parke gibi hizmetler yapan Erdemli Belediyesi'nce Türbe Camii'nde de temizlik ve bakım yapıldı. Mahalle sakinleri çalışma için Erdemli Belediyesi'ne teşekkür ettiler.

BELEDİYEDEN DAHA FAZLASI Türbe Camii’ye Önemli Hizmet
BELEDİYEDEN DAHA FAZLASI Türbe Camii’ye Önemli Hizmet süleyman taş

Erdemli Belediyesi'nin ibadethanelere yönelik hizmetleri devam ediyor. İlçe genelinin yanı sıra kırsal alanlardaki camilere de hizmet götüren Erdemli Belediyesi son olarak Türbe Camii'nin temizlik ve bakım işlerini gerçekleştirdi.

İbadet Bilinciyle Hizmet Ediyoruz

Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, İlçede bulunan camilere, sağlık kurumlarına, okullara ve talepte bulunan kurumlara imkânları doğrultusunda destek hizmeti vermeye devam ettiklerini belirterek, Türbe Camii’nde bakım onarım temizlik işlerinin ivedi bir şekilde yapılmasıyla yepyeni bir görünüm kazandığını söyledi. Camilerin medeniyetimizin kalbi olduğuna vurgu yapan Tollu, ibadet bilinciyle hizmet ettiklerini söyleyerek, hizmetleri istisnasız uygulamaya devam ettiklerini belirtti ve aynı hassasiyeti tüm eğitim kurumları için de taşıdıklarının altını çizdi.

Vatandaşlardan BaşkanTollu’ya Teşekkür

Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun ibadethanelere verdiği önemi hatırlatan mahalle halkı Başkan Tollu’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür edip, memnuniyetlerini ifade ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
Yaşlılık değil ikinci ergenlik
Yaşlılık değil ikinci ergenlik