Advert

Erdemli'nin Gururu

Erdemli Belediyespor oryantring takımı oyuncusu Azime Nurefşan Altunçiçek Gaziantep ilinde yapılan 14 yaş altı Türkiye oryantring şampiyonasında Türkiye 2. si Olarak Erdemlimizin ve Mersinimizin gururu oldu.

Erdemli'nin Gururu
Erdemli'nin Gururu süleyman taş
Advert

Erdemli Belediyespor oryantring takımı oyuncusu Azime Nurefşan Altunçiçek Gaziantep ilinde yapılan 14 yaş altı Türkiye oryantring şampiyonasında  Türkiye 2. si Olarak Erdemlimizin ve Mersinimizin gururu oldu.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’nun Talimatıyla 2 yıl önce faaliyete başlayan Erdemli Belediyespor Oryantring takımına dahil olan Gelecek vaad eden sporcular arasında gösterilen Azime Nurefşan Altunçiçek Desteklerinden dolayı Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu beye teşekkürlerini bildirdi.

Değerli antrenör Mehmet Güzel yaptığı açıklamada;
Erdemlimizi Türkiye şampiyonalarında temsil eden sporcularımıza teşekkür ediyorum. Derece alabilecek birçok Altyapı oyuncularımız yetişiyor. Bu anlamda Erdemli Belediyespor Kulübümüz değerli yöneticilerine ve her zaman bizlerin yanında olan belediye başkanımız Mükerrem Tollu beye teşekkürlerimizi sunuyoruz. Dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
Yaşlılık değil ikinci ergenlik
Yaşlılık değil ikinci ergenlik