Advert

EFSANE BAŞKAN MORGÜL ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET ve MİNNETLE ANIYORUM

Erdemli spor kulübü efsane başkanı Mehmet Morgül Şehitler Haftası münasebetiyle mesaj yayınladı . Başkan Morgül İslam dininde Peygamberlikten sonra gelen en yüce makamın, şehitlik mertebesi olduğunu belirtti.

EFSANE BAŞKAN MORGÜL ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET ve MİNNETLE ANIYORUM
EFSANE BAŞKAN MORGÜL ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET ve MİNNETLE ANIYORUM süleyman taş
Advert

Efsane  Başkan  Mehmet Morgül

 “Şanlı tarihi sayısız kahramanlıklarla dolu Türk milletinin birlik ve bölünmez bütünlüğünün en büyük kanıtı, bu topraklar için canını feda eden şehitlerimizdir. Türk Milleti, tarih boyunca verdiği var olma mücadelesinden her zaman başarı ile çıkmıştır. Bu başarının yegâne sahibi vatanseverliğiyle gurur duyduğumuz gazi ve şehitlerimizdir. “Canı, cananı, bütün varımı alsın da Hüda, Etmesin tek vatanımdan beni dünyada cüda” dizelerindeki anlayışla değerlerimize sahip çıkan ve mukaddes vatan toprakları için, canlarını seve seve vererek; bir milletin kaderini değiştiren aziz şehitlerimize minnettarız.

Efsane Başkan Morgül ''Vatanımız, istiklalimiz ve istikbalimiz için bir an tereddüt etmeden, sarsılmaz inanç ve eşsiz cesaretleriyle canını ortaya koyan şehit ve gazilerimize olan borcumuzu ancak, gelecek nesillere tam bağımsız daha güçlü bir Türk Milleti bırakmak için var gücümüzle çalışarak öderiz. Bu duygu ve düşüncülerle başta Gazi Mustafa Kemal ile silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi, ve kahraman gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyorum"

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
Yaşlılık değil ikinci ergenlik
Yaşlılık değil ikinci ergenlik