Advert

Erdemli Virüse Karşı Seferber

-Erdemli’de Önlemler Artıyor -Belediye Erdemlililerin Yanında -Mücadelemiz Kararlılıkla Sürecek -Erdemli’nin Her Karışı Dezenfekte Ediliyor

Erdemli Virüse Karşı Seferber
Erdemli Virüse Karşı Seferber süleyman taş

Erdemli Belediyesi, koronavirüsle mücadele kapsamında tedbir çalışmalarını özenle gerçekleştiriyor. Koronavirüs ile mücadele için Erdemli’de önlemleri üst seviyeye çıkaran ve topyekun sahada olan Erdemli Belediyesi, şehrin dörtbir tarafında dezenfekte çalışmalarını periyodik olaraksürdürüyor.

 

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu,koronavirüs (COVİD-19) ile mücadele kapsamında“Ekiplerimiz 7/24 anlayışı ile alınan önlem ve tedbirler dahilinde sokak ve caddelerde de dezenfekte çalışmalarını özenle gerçekleştirmektedir”beyanında bulundu.

Dezenfeksiyon İlçenin Dört Bir Yanında

‘Hiçbir virüs alınan tedbirlerden daha güçlü değildir’ vurgusu yapan Belediye Başkanı MükerremTollu, “Şehrimizde koronavirüse karşı bir bilinç oluşturduk. Tek bir vatandaşımıza dahi virüsün bulaşmaması için mücadelemizi sürdüreceğiz. Dezenfekte işlemleri, maske dağıtımlarının yanı sıra ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın da yanındayız. Erdemli Belediyesi olarak emrinizdeyiz. Sosyal mesafeye ve alınan tedbir ve kurallara uyalım. Zorunlu olmadıkça evlerimizden çıkmayalım. Hassasiyet gösteren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Allah’ın izniyle bu badireyi de geride bırakacağız. Yüce Rabbim milletimizin ve memleketimizin tekrar sağlıklı günlere ulaşmasını nasip eylesin” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
Yaşlılık değil ikinci ergenlik
Yaşlılık değil ikinci ergenlik