Advert

SİLİFKE DE HALK EĞİTİM GÜNDE 25 BİN MASKE ÜRETECEK

Biz Bize Yeteriz Türkiyem Milli Dayanışma Kampanyası'na Silifkede Ak Parti Silifke ilçe başkanlığı Silifke Halk Eğitim merkezine maske makinesiyle destek verdi.

SİLİFKE DE HALK EĞİTİM GÜNDE 25 BİN MASKE ÜRETECEK
SİLİFKE DE HALK EĞİTİM GÜNDE 25 BİN MASKE ÜRETECEK süleyman taş
Advert

AK Parti Silifke İlçe başkanı M.Emin Kurt ve   ilçe yönetimi, sivil toplum kuruluşlarıyla Korona viriüs pandemi sebebi ile  ihtiyaç duyulan maske makinesini  Silifke halk eğitim merkezine kazandırdı. Alınan makineyle günlük 25 binin üzerinde maske üretilmesi hedefleniyor.


Silifke Halk Eğitim Merkezi ve ASO Müdürlüğü bünyesinde  kurulumu yapılan makineyle ilk maskeler üretildi.

AK Parti Silifke İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, "Cumhurbaşkanımızın başlattığı 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyası dahilinde AK Parti İlçe Başkanlığı ve sivil toplum kuruluşlarıyla Silifke Halk Eğitim Müdürlüğüne bir maske makinesi kazandırdık.

Mehmet Emin Kurt AK Parti Silifke İlçe Başkanlığı olarak destek vermek adına Silifke Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'ne günlük 25.000 Maske üretecek Maske Üretim Makinesi bağışlamış bulunmaktayız. Katkılarından dolayı AK Parti İlçe Yönetimimize Atayurt Hal Derneği Başkanı Çavuş Ali TÜRE'ye, Ticaret Odası Başkanı Nurettin KAYNAR'a, Atayurt Hal Esnafları'na ve bugüne kadar yapmış ve yapacak olduğu hizmetlerden dolayı Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Halil İbrahim ATEŞ'e Teşekkür ederim.  Silifkede 'de günlük 25 bin adet maske üretecek makinemizi kurmuş bulunmaktayız. Silifke'mize ve Mersin'imize hayırlı uğurlu olsun" dedi.
 

Maske alıp dağıtmaktan çok üretmenin daha faydalı olacağını düşündüklerini anlatan Mehmet Emin Kurt, "Sahada esnaflara birer ikişer maske vermek yerine 25 bin tane maskeyi üretip günlük Silifke hatta Mersin'in ihtiyacını karşılayacak duruma geldik" şeklinde konuştu.

20 personelle günlük 25-30 bin maske üreteceğiz.  Silifkemize ve Mersinimize hayırlı olsun. Emek veren destek olan herkese yeniden teşekkür ediyorum.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
Yaşlılık değil ikinci ergenlik
Yaşlılık değil ikinci ergenlik