Advert

Halil Metik Ramazan Bayramını kutladı

Erdemli Esnaflar Odası Başkanı Halil Metik Ramazan Bayramı mesajı yaınladı.Başkan Halil Metik :'' Birlik ve beraberliğimizin, kardeşliğimizin daha da pekiştiği, sevginin, şefkatin arttığı Ramazan Bayramına erişmiş olmanın mutluluğunu milletçe yaşıyoruz.

Halil Metik Ramazan Bayramını kutladı
Halil Metik Ramazan Bayramını kutladı süleyman taş

Ramazan Bayramımızı korona virüs pandemisi sebei ile dünya ve  ülkemiz olarak zor günleri yaşamakta olsak da  birlik ve beraberlik içinde atlatacağız.El ele olmasakda el birliği ile zor günleri atlatacağız.
Bayramlarımız milletimiz için gerçekten kaynaşma fırsatı olmaktadır. Günlük hayatın içerisinden sıyrılıp , sevdiklerimizle birlikte küçük büyük herkese iyi dileklerimizle yaklaşmanın, hoşgörünün hakim olduğu bayramlarımızın yaşamımızda apayrı bir yeri vardır.Bu bayramda  annelerimizi, babalarımızı, büyüklerimizi ve özellikle kimsesizlerimizi, gazilerimizi ve onların yetimlerini asla unutmayalım.

İnsan olmanın verdiği hoşgörü ikliminde bir arada daha güzel yarınlara kavuşacağız.Bütün bunları içerisinde barındıran bayramlarımız milli birlik ve beraberliğimizin adeta göstergesidir.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm esnaflarımızın ve  hemşehrilerimizin Ramazan bayramını    tebrik eder, sağlık ve mutluluklar dilerim.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
Yaşlılık değil ikinci ergenlik
Yaşlılık değil ikinci ergenlik