Advert

TARSUS CHP’NİN ÖĞRENCİLERE KİTAP DAĞITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

TARSUS CHP’NİN ÖĞRENCİLERE KİTAP DAĞITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ
TARSUS CHP’NİN ÖĞRENCİLERE KİTAP DAĞITIMI BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ süleyman taş

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Tarsus ilçe örgütü, koronavirüs (COVID-19) sürecinde okulları tatil olduğu için evde olan öğrencileri düşünerek yüzlerce okuma kitabı dağıttı. Kitapları alan öğrenciler büyük mutluluk yaşarken, aileleri ise memnunlukla karşıladı.

 

CHP Tarsus İlçe Başkanı Av. Ozan Varal ve İlçe Yönetim Kurulu ’nun girişimleriyle temin edilen yaklaşık 700 kitap, okulların kapalı olduğu şu günlerde eğitimlerini evde TV ve internet üzerinden sürdüren öğrencilere, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri tarafından dağıtıldı.

 

İlçe Başkanı Ozan Varal, 1 ile 8. sınıf öğrencilerini kapsayan kitapların, hijyen kurallarına azami özen gösterilerek tek tek evlere dağıtıldığını kaydederek, “Özellikle öğrencilerimize ulaşarak; ulusal egemenliğimizin simgesi olan bayramlarını kutladık. Elbette diğer günlerde de dağıtımlarımız sürdü. Amacımız, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı nesiller yetişmesini sağlamaktır. Ve bu zorlu süreçte evde kalmak zorunda olan öğrencilerimizin zamanlarını en güzel şekilde değerlendirmeleridir. Onların okuma alışkanlığı kazanması, ülkemizin aydınlık geleceğine yakılacak bir meşale olacaktır. Bu durumdan ailelerde memnun kalıyor” dedi.

 

Başkan Av. Ozan Varal, “Koronavirüs salgı sürecinde çocuklarımızın kitap okuma alışkanlıklarını kaybetmemesi için; covid 19 sebebi ile evlerinden çıkamayan 700 çocuğumuza okuma kitaplarını hediye etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gözümüzde hiçbir şey, bir küçük çocuğumuzun gülümsemesi, mutlu olması kadar değerli değildir” diye konuştu

tarsus chp kitap ilgi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
Yaşlılık değil ikinci ergenlik
Yaşlılık değil ikinci ergenlik