ÇOCUKLAR BURADA ÇOK MUTLU

Özel İlgi Dünyası Gündüz Bakım Evi yeni sezonda erken kayıt avanjaları ile sizleri bekliyor. Erdemli Akdeniz Mahallesi Tapu Caddesinde 2-6 yaş arası çocuklar için hizmet veren, Özel İlgi Dünyası Gündüz Bakım Evinde küçük çocuklar, alanında uzman eğitimciler eşliğinde eğlenceli, sanatsal kültürel ve sportif aktivitelerle dolu birçok eğitim alıyor.

ÇOCUKLAR BURADA ÇOK MUTLU
ÇOCUKLAR BURADA ÇOK MUTLU Süleyman Taş

2020-2021 eğitim öğretim yılında öğrenci kayıtları devam ediyor.  Yaş gurubuna uygun olarak verilen programlar kapsamında çocuğun kendi kendini geliştirebilmesini ve kendine yetebilmesini amaç edinen montessori eğitimi, İngilizce, drama, güzel sanatlar, ebru-seramik jimnastik ve dans ile robotik kodlama eğitimleri de verilebiliyor. Objektif, sözel ve zihinsel testlerin de yapıldığı Gündüz bakım evinde minikler oyun oynayarak eğlenerek  öğreniyor.

            7.30 ile 17.30 çalışma saatleri arasında çocukların gelişimlerini destekleyici bir hizmet anlayışı ile eğitimler verilirken ayrıca iki ana ve iki ara öğün çocuklara yemek veriliyor.

Okul Öncesi Eğitim Hayatın İlk ve En Önemli Basamağıdır

           Özel İlgi Dünyası Gündüz Bakım Evi koordinatörlüğü verdiği bilgilerde    “Okul öncesi eğitim süresince çocuklar hazırlanırken, paylaşmayı, dayanışmayı, sosyalleşmeyi ve birlikte çalışmayı öğreniyorlar. Alanında uzman eğitimciler eşliğinde verilen eğitimlerde çocuklara öğrenmeye ilgi uyandırmak ve çocuğun var olan yeteneklerini görünür kılmak esas alınıyor. Bu çocuklarımız için çok önemli. Eğitim hayatlarının devamını etkileyecek olan bu sürecin doğru ellerde şekillenmesi gerekli. Özel İlgi Dünyası Gündüz Bakım Evinde küçük çocuklarımız öğreniyor hem de güzel zaman geçiriyor”

 

Özel İlgi Dünyası Gündüz Bakım Evi 2020- 2021 yılı  programında ailelerin çocukları için için avantajlı özel fiyatları ile kayıt avantajı için sizleri bekliyor.

Özel İlgi Dünyası Gündüz Bakım Evi ailesi  Erdemli Tapu Caddesinde Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi Halil Göktepe Apartmanı No 47 A adresinde  hizmet verirken, telefonla ulaşmak isteyen anne ve babaların 0534 070 32 83  nolu telefonla ulaşabilecekleri ifade edildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEÇER: “VATANDAŞLARIMIZA KARŞI VİCDANIM RAHAT”
BAŞKAN SEÇER: “VATANDAŞLARIMIZA KARŞI VİCDANIM RAHAT”
Emniyetten Akdeniz de Huzur Operasyonu
Emniyetten Akdeniz de Huzur Operasyonu