Advert

TOROSLAR'DA HUZUR OPERASYONU

Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme Ve Soruşturma Büro Amirliği görevlilerince Bahçe Mahallesine bulunan bir ikamette Uyuşturucu Madde Satışı Yapıldığı Şeklinde Bilgi Elde Edilmesi Üzerine 05.09.2020 tarihinde söz konusu adreste yapılan aramada 65 Gram afyon sakızı, 15 Gram toz esrar, 1Adet Kuru sıkı tabanca, 2 adet hassas terazi elde edildi. Şüpheli M.A.Bbahse konu suç unsurları ile yakalandı.

TOROSLAR'DA HUZUR OPERASYONU
TOROSLAR'DA HUZUR OPERASYONU Süleyman Taş

Bahçe Mahallesine bulunan bir ikamette sahte içki üretimi yapıldığına dair bilgi elde edilmesi üzerine 06.09.2020 günü bahse konu adrese yapılan aramada 500 ml pet şişeler içinde 49 adet sahte içki, sahte içki yapımında kullanılan anason,  48 kutu doldurulmuş vaziyette sigara makaronu, bir adet hassas terazi, 8 adet boş vaziyette 5 litrelik etil alkol kutusu elde edildi.  ŞüpheliM.K suç unsurları ile birlikte yakalanarak gözaltına alındı. Çıkarıldığı mahkemece adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına ait 28 adet giysi toplama kutusunun çalınması olayı ile ilgili yapılan çalışmalarda, bahse konu giysi toplama kutularının çalınması olayının şüphelisinin giysi toplama kutuları ile ilgili Mersin Belediye Başkanlığının yetki vermiş olduğu şirketin eski müdürü M.N isimli şahıs olduğu tespit edilmiş, şahıs yakalanarak gözaltına alınmıştır. Şüpheli M.N çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştır.

 

Yusuf Kılıç Mahallesi Kuvayi Milliye Caddesi üzerinde meydana gelen bisiklet hırsızlığı olayı ile ilgili yapılan araştırmada, olay yerine kırmızı renkli plakasız motosiklet ile iki şahsın geldiği, kamera kayıtlarının şahısların geliş istikametine göre incelenmesi neticesinde şahısların birkaç işyeri önünde daha hırsızlık teşebbüsünde bulundukları görülmüş, şahısların eşgali üzerinde yapılan çalışmalarda H.A ve M. S isimli şahıslar oldukları tespit edilmiş, H.F ve M.S isimli şahısların ayrıca Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü sorumluluk bölgesinde meydana gelen 8 ayrı bisiklet hırsızlığı olayının da failleri olduğu tespit edilmiştir. Şahıslar 21.09.2020 günü hırsızlık olaylarında kullandıkları kırmızı renkli motosiklet ile birlikte yakalanarak gözaltına alınmıştır. Her iki şahısta çıkarıldıkları mahkemece tutuklanmıştır.

 

21.09.2020 tarihinde A.D.Ö isimli şahsın Kahramanmaraş ilinden eşini öldürmek üzere Mersin iline geleceği bilgi alınması üzerine ekiplerimizce yapılan çalışma neticesinde A.D.Ö isimli şahıs,   Mersin Şehirler Otobüs Terminalinde yakalanmış, şahıs ile ilgili GBT sorgusunda 3 ayrı dosyadan arandığı tespit edilmiş olup, A.D.Ö isimli şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEÇER: “VATANDAŞLARIMIZA KARŞI VİCDANIM RAHAT”
BAŞKAN SEÇER: “VATANDAŞLARIMIZA KARŞI VİCDANIM RAHAT”
Emniyetten Akdeniz de Huzur Operasyonu
Emniyetten Akdeniz de Huzur Operasyonu