seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop

Çocuklar devlet korumasında kalacak

Mersin'de eşinden ayrılan annenin, "Evlatlık verilmelerini istemiyorum" dediği 2 çocuğunun, çocuk esirgeme yurdunda devlet korumasında kalacağı bildirildi

Çocuklar devlet korumasında kalacak
Çocuklar devlet korumasında kalacak   Süleyman Taş

Mersin'de eşinden ayrılan annenin, "Evlatlık verilmelerini istemiyorum" dediği 2 çocuğunun, çocuk esirgeme yurdunda devlet korumasında kalacağı bildirildi.   
  Hakkari'de 13 yaşındayken kaçarak evlendiği eşinden 2 yıl önce ayrıldıktan sonra 5 ve 8 yaşlarındaki iki çocuğu ile ortada kalan ve çocukları, çocuk esirgeme kurumuna yerleştirilen Zennure Çelik'in (25), 2 çocuğunun da evlatlık verilmeyeceği, devlet korumasında tutulacağı belirtildi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, çocukların evlatlık verilmesini gerektirecek koşulların oluşmadığı, annenin bu iddialarının asılsız olduğu vurgulandı. 
 
  Çocuklarını kuruma kendisi getirmiş 
  Ayrıca çocukların, çocuk esirgeme kurumuna yerleştirildikten sonra annenin talebi üzerine kendisine verildiği, yine kurum desteği ile Hakkari'deki ailesinin yanına gönderildiği, fakat bir süre sonra Mersin'e dönen annenin, sağlık durumunun iyi olmadığını, çeşitli rüyalar gördüğünü, bu nedenle çocuklarına bakamayacağını söyleyerek kuruma tekrar geri verdiği öğrenildi. Bu nedenle annenin, sağlık kontrolü için hastaneye sevk edildiği, psikolojik rahatsızlıkları olduğuna dair raporu bulunduğu kaydedildi. 
             

Çocuklar devlet korumasında kalacak mersin son dakika haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Oto galeriye silahlı saldırı 1 ölü, 2 yaralı
Oto galeriye silahlı saldırı 1 ölü, 2 yaralı
Gazeteci Ercan Güneş meslekteki 30 yılını kitaplaştırdı
Gazeteci Ercan Güneş meslekteki 30 yılını kitaplaştırdı