seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop

Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürü görevine başladı

Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Sezgin, görevine başladı. Bozyazı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yaptığı dönemde birçok projeye imza atan ve ilçenin akademik başarısını en üst düzeye taşıyan Mustafa Sezgin, Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başladı.

 Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürü görevine başladı
 Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürü görevine başladı   Süleyman Taş

Sezgin, kendisinden önce ilçenin eğitimine katkı sunan ve görev yapan mevkidaşlarına verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Sezgin, “Bizde aynı hizmetin daha iyisini yapmak için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Silifke’de eğitim adına sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve onurunu yaşıyorum. İlçemizin eğitimine, geleceğimiz olan çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi gelecek sunma gayesiyle ve dur durak bilmeden çalışacağız. Hedefimiz çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak olacaktır” dedi. 
  Silifke’yi her alanda başarıya taşıma ve eğitimin niteliğini artırmak amacıyla çalışmalar yapacağını belirten Sezgin, “Çalışmalarımızı paylaşımcı bir ekip anlayışıyla yapacağız. İnşallah ekip ruhu içerisinde çok güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Hedefimiz çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak olacaktır” diye konuştu. 
  Sezgin, eğitime dair sözü, fikri ve projesi olan herkese kapısının açık olduğunu kaydetti. 
 

Silifke İlçe Milli Eğitim Müdürü görevine başladı Mustafa Sezgin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Aydın Çetiner     2021-03-17 Görevinde başarılar dilerim. Allah muvafakat etsin. Tebrik ederim. Değerli Müdürümüz ve kardeşimizi.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Jandarma ekipleri Göksu Deltasında denetim yaptı
Jandarma ekipleri Göksu Deltasında denetim yaptı
 Halıyı çalan hırsız ilginç görüntüler oluşturdu
Halıyı çalan hırsız ilginç görüntüler oluşturdu