seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop

Hurda malzemelerden çocuklar için traktör kaydırak yapıldı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesine bağlı Tarsus Gençlik Kampı geri dönüşüm atölyelerinde, tamamı hurda malzemelerden çocuklar için traktör şeklinde kaydırak yapıldığı bildirildi.

Hurda malzemelerden çocuklar için traktör kaydırak yapıldı
Hurda malzemelerden çocuklar için traktör kaydırak yapıldı   Süleyman Taş


 

  Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Tarsus Gençlik Kampında yer alan geri dönüşüm  atölyelerinde, aralarında kadınların da yer aldığı personeller özverili şekilde çalışarak farklı  eserlere imza atmaya devam ediyor. Hurda malzemelerden oluşturulan ve sempatik görüntüsü ile  dikkat çeken traktör kaydıraklar da Gençlik Kampında yer alan oyun alanındaki parkurlarda yerini  aldı. Gençlik Kampı geri dönüşüm atölyesinde üretilen bir diğer ilgi çeken çocuk oyun aleti de  tünel eklentili traktör kaydırak oldu. Benzer çalışmaların ortaya çıkması için geri dönüşüm  atölyelerinde hummalı faaliyet yürütülüyor. 
  Büro malzemelerinden ilk yardım dolabına kadar her şey bu atölyeden çıkıyor 
  Bugüne kadar kreş malzemeleri, oturma grupları, kitap durak, pandemi döneminde sosyal  mesafe kuralına uygun olarak yapılan iki kişilik bank, masa, sandalye, survivor oyun grupları ve daha onlarca çeşit ürünün tamamen geri dönüşüm malzemelerinden üretildiği geri dönüşüm  atölyelerinde, yine çok çeşitli büro malzemeleri ile ilk yardım malzeme dolabı da imal ediliyor. 
  Gençlik Kampı geri dönüşüm atölyelerinde özverili şekilde üretilen eşya veya malzemeler, hem Gençlik Kampı oyun alanlarında hem Büyükşehir Belediyesinin birçok biriminde hem de sosyal hayatın birçok noktasında kullanılıyor. 
 

Hurda malzemelerden çocuklar için traktör kaydırak yapıldı Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Dairesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Jandarma uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor
Jandarma uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor
 Kapı ve pencereleri kırarak evlere giren hırsızlar yakalandı
Kapı ve pencereleri kırarak evlere giren hırsızlar yakalandı