seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop
Advert

Mersin'de yağmursuyu şebeke ve ızgara giderleri temizlenerek yenileniyor

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü ekiplerince, merkez ilçelerdeki yağmursuyu şebeke ve ızgara giderlerinde temizleme, yenileme, bakım ve onarım çalışmalarına devam edildiği bildirildi.

 Mersin'de yağmursuyu şebeke ve ızgara giderleri temizlenerek yenileniyor
 Mersin'de yağmursuyu şebeke ve ızgara giderleri temizlenerek yenileniyor   Süleyman Taş

  Mersin Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamaya göre, MESKİ Merkez İşletmeler Dairesi  Başkanlığı ekipleri tarafından bulvar, cadde ve sokaklarda bulunan beton muayene bacası kapağı  ile yağmursuyu ızgara taşları sfero malzeme ile değiştirilerek, yol kotuna getiriliyor. Yıl boyunca  devam edecek çalışmalarda ilk olarak bulvarlar ve caddeler, daha sonra ise sokaklar yapılıyor. Çalışmaların yapıldığı bölgelerde daha önce bu taşlara takılan otomobil, motosiklet ve bisiklet  gibi ulaşım araçlarını kullanan vatandaşlar artık daha konforlu seyahat ediyor. 
  “Güvenle yolumuza devam ediyoruz” 
  Mersin Bisikletli Gezginler Derneği Başkanı Ahmet Salih Özenir, önceki mazgalların aralıklarının  çok geniş ve yolun doğrultusunda olduğunu, bu nedenle zorlandıklarını belirterek, bu durumun  tüm Mersinli bisikletlilere zarar verdiğini söyledi. Özenir, “Akrobasi yapmak zorunda kalıyorduk.  Kimi arkadaşlarımız düştü, yaralandı. Bunlar hiç istediğimiz durumlar değildi. Mazgallarımız  değişmeye başladığından beri mazgal olan bölgelerden güvenle geçiyoruz. Önceki mazgalların  olduğu yerler çukurdu. Hem mazgalların arasındaki boşluklardan hem de çukurdan kaçmak  zorunda kalıyorduk. Dolayısıyla bu durum bize çok büyük bir sıkıntı yaşatıyordu. Şimdi  doğrultumuzu değiştirmeden dümdüz ve güvenle yolumuza devam edebiliyoruz” dedi. 
 

Mersin'de yağmursuyu şebeke ve ızgara giderleri temizlenerek yenileniyor Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi MESKİ Merkez İşletmeler Dairesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağabeyi genç kıza dehşeti yaşattı
Ağabeyi genç kıza dehşeti yaşattı
 Jandarma ekipleri Göksu Deltasında denetim yaptı
Jandarma ekipleri Göksu Deltasında denetim yaptı