seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop
Advert

Mersinin Yükselen Değeri Cennet Cehennem

Mersin'in Silifke ilçesindeki Cennet-Cehennem mağaralarına yapılan asansör ve seyir terası ziyaretçilerine harika görüntüsü ile adeta büyülüyor.

Mersinin Yükselen Değeri Cennet Cehennem
Mersinin Yükselen Değeri Cennet Cehennem Süleyman Taş

 Cennet ve Cehennem Çökükleri veya Cennet ve Cehennem Obrukları, Silifke - Narlıkuyu yakınlarında bulunan, doğal yollarla oluşmuş, tarihi ve turistik ilgi çeken, çok derin mağaralardır. Cennet Çöküğü ve Cehennem Çukuru olarak adlandırılmaktadır.

Cennet çöküğü ve Cehennem çukuru arasında 80 metre mesafe vardır.
Muhteşem Doğa ve tarihle iç içe olan Cennet cehennem Muhteşem seyir terası ve Asansörü ile göz dolduruyor. Pandemi dolayısıyla  esnaf pandemi nin etkisinin yüksek olduğunu  pandemiden önce masalar ful dolu olduğunu  şu an kimsenin gelmediğini  ifade etiler. Pandeminin bir an evel  bitmesini eski günlerimize dönmek istiyoruz dediler.

Cennet Cehennem yapılan  Asansörü  ve seyir terası ile göz dolduruyor. Esnaf gelen insanların memnun ayrıldıklarını tarih bakımından Doğasıyla yaşlılar için yapılan Asansör için memnun ayrıldıklarını ifade etiler. Bir an evel Ülkemizden koronanın bitmesini  hepimiz istiyoruz yetkililerin dediklerine kuralara uyarsak hep birlikte başaracağız dediler.
HABER KAYNAĞI NAILE KAHRAMAN

Mersinin Yükselen Değeri Cennet Cehennem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağabeyi genç kıza dehşeti yaşattı
Ağabeyi genç kıza dehşeti yaşattı
 Jandarma ekipleri Göksu Deltasında denetim yaptı
Jandarma ekipleri Göksu Deltasında denetim yaptı