seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop
Advert

Büyükşehir Belediyesi, kaldırımlar ve çöp kovalarını yeniliyor

Mersin Büyükşehir Belediyesi, ‘Engelsiz Mersin’ için kaldırımları ‘engelsiz’ hale getirmeye devam ederken, yenileme yaptığı bölgelerdeki çöp kovalarını da yenileriyle değiştiriyor.

 Büyükşehir Belediyesi, kaldırımlar ve çöp kovalarını yeniliyor
 Büyükşehir Belediyesi, kaldırımlar ve çöp kovalarını yeniliyor Süleyman Taş


  Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri, kent genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler, ‘Engelsiz Kaldırım’ çalışmalarını sürdürüyor. Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi ekipleri tarafından yıllardır yaşanan çökmeler nedeniyle bozulan ve engelli vatandaşların yürümekte zorlandığı kaldırımlar vatandaşların kullanımına uygun hale getirilerek yeniden düzenleniyor. Rampa ve hissedilebilir karo düzenlemeleri ile vatandaşların yaşamını zorlaştıran engeller ortadan kaldırılıyor. 
  Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi ekipleri de caddelerdeki yenilenen kaldırımlara daha temiz çöp kovaları yerleştiriyor. Ekipler şimdiye kadar Cengiz Topel Caddesi, Kuvayi Milliye Caddesi ve Atatürk Caddesinde yer alan çöp kovalarını yeni askılı çöp kovaları ile değiştirerek vatandaşların kullanımına sundu. Çalışmalar, Mersin merkez ve ilçelerde tüm hızla sürüyor. 
 

Büyükşehir Belediyesi kaldırımlar ve çöp kovalarını yeniliyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Kayıp çocuklar bulundu
Kayıp çocuklar bulundu
 Tarsus'ta kavgada bıçaklanan genç hayatını kaybetti
Tarsus'ta kavgada bıçaklanan genç hayatını kaybetti