Advert

Büyükşehir Belediyesinin müzisyenlere desteği devam ediyor

Mersin Büyükşehir Belediyesinin yerel müzisyenlere destek vermek amacıyla düzenlediği sosyal mesafeli konserler, Halkkent Mahallesinde kurulan sahne ile 4 noktaya ulaştı.

 Büyükşehir Belediyesinin müzisyenlere desteği devam ediyor
 Büyükşehir Belediyesinin müzisyenlere desteği devam ediyor Süleyman Taş

 Düzenlenen konserler sayesinde müzisyenler pandeminin ekonomik yükünü biraz olsun atma fırsatı bulurken, vatandaşlar da keyifli zaman geçiriyor. 

  Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesinin düzenlediği sosyal mesafeli konserler devam ediyor. Pandemi döneminde oldukça zor günler geçiren müzisyenlere destek olmak amacıyla başlatılan konser etkinlikleri Halkkent’te de kurulan sahne ile 4 noktaya taşındı. Marina Akustik Sahne, Atatürk Parkı Park Kafe yanı, Mersin Büyükşehir Belediyesi Bakkal Kafe yanına ek olarak Toroslar Halkkent Turgut Özal Bulvarı Devlet Parkına kurulan sahneler sayesinde Toroslar’dan da müzik sesleri yükseldi. Halkkent’te kurulan sahnede ilk olarak Grup Sibemol, Grup Divane ve Fasıl 33 performanslarını sergiledi. 
  Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde düzenlenen konserler sayesinde müzisyenler pandeminin getirdiği ekonomik zorluğu bir nebze de olsa atarken, vatandaşlar da keyifli vakit geçiriyor. 
 
  Konserler devam edecek, müzisyenlere destek sürecek 
  Bugün Marina Akustik Sahnede saat 17.00’de Zaferenofficial, 18.30’da Grup Balaban, 20.00’de AG Band, Büyükşehir Belediyesi Bakkal Kafe yanında 17.00’de Grup Arpej, 18.30’da Esrarengiz ve 20.00’de Sanat Sokağı sahne alacak. 
  88Atatürk Parkı Park Kafe yanında kurulacak sahnede saat 16.30’da Grup Mango, 18.00’de Grup Flash, 19.30’da Grup Şafak, Halkkent Turgut Özal Bulvarı üzeri Devlet Parkına kurulacak sahnede 16.30’da Kırık Sazlar, 18.00’de Güneş Korosu, 19.30’da Demir & Orkestrası şarkılarını seslendirecek. 
                          

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin'de 24 bin litre gümrük kaçağı motorin ele geçirildi
Mersin'de 24 bin litre gümrük kaçağı motorin ele geçirildi
 Mersin'de 784 kök kenevir bitkisi ele geçirildi
Mersin'de 784 kök kenevir bitkisi ele geçirildi