Advert

TAŞUCU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ “BİR BAHAR AKŞAMI” ŞİİR DİNLETİSİ

24 Mart 2022 Perşembe akşamı İlçe Milli Eğitim ek binasında gönüllere hitap eden bir etkinlik düzenlendi.

TAŞUCU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ   “BİR BAHAR AKŞAMI” ŞİİR DİNLETİSİ
TAŞUCU MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ   “BİR BAHAR AKŞAMI” ŞİİR DİNLETİSİ Süleyman Taş

Taşucu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenleri Senem ŞİFAN ve Veysel TARDO’nun  düzenlediği şiir dinletisine  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa SEZGİN, İlçeMilli Eğitim şube müdürleri, birçok okul müdürleri, basın mensupları ve veli katılımı sağlandı.

Hurma kafenin katkılarıyla  hoş bir ambiyans yaratılarak, öğretmen ve öğrenciler şiirlerini dinleyicilerle buluşturdu.Dinletinin okul tanıtım etkinliği ve e- Twinning projesi kapsamında düzenlendiği söylendi.Dinleti öncesinde okul Müdürü Bülent AKŞAHİN, okul kütüphanesine birçok kıymetli kitaplarını bağışta bulunan Sayın Ahmet Alp ŞAHİN Bey’e şükranlarını sunarak plaket taktim etti.

        Öğretmen ve öğrenciler Türk edebiyatının seçkin şairlerinin şiirleriyle gönülleri mest etti. Okul yiyecek içecek hizmetleri öğretmeni Saadettin Işık’ın yardımlarıyla hazırlanan ikramlıklar gelen misafirlere ikram edildi. Aynı programın okul pansiyonunda kalan öğrencilere ve çalışanlarına sunulacağı dile getirildi.Pandemi sonrasında böyle güzel etkinlerin özlemini yaşayan seyircilerin bol alkışları ile programa son verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TEM'de demir yüklü tırın dorsesi yandı
TEM'de demir yüklü tırın dorsesi yandı
 PKK'ya finans sağlayan şüphelilere operasyon 10 gözaltı
PKK'ya finans sağlayan şüphelilere operasyon 10 gözaltı