Advert

Mezitli’nin kadınları virüse karşı el birliği yaptı

Mezitli’nin kadınları virüse karşı el birliği yaptı
Mezitli’nin kadınları virüse karşı el birliği yaptı süleyman taş

Mezitli Belediyesi ekiplerinin Covid-19 adı verilen korona virüsüne karşı verdiği mücadelede de her zaman olduğu gibi Mezitlili kadınlar en büyük destekçileri oldu

Mezitli Gönüllü Evlerinin, gönüllüleri evlerinde maske dikerken, tedbir amaçlı kapalı olan Kadın Üretici Pazarlarında görev yapan yönetici kadınlar da hijyen ve gıda paketleme işi için kolları sıvadı.

Kadınlar, gönüllüler tarafından dikilen maskelerin yanı sıra içerisinde eldiven ve dezenfektanın da bulunduğu paketleri hazırlayarak dağıtıma hazır hale getirdi. Kadın üretici pazarlarının çalışkan kadınları Mezitlililer tarafından yapılan gıda yardımlarını paketleyerek vatandaşlara ulaşmasını sağladı.

Mezitlili kadınların yardımseverlikleriyle farkını bir kez daha ortaya koyduğunu söyleyen Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, “Korona virüsüne karşı verdiğimiz mücadelede de her zaman olduğu gibi kadınlarımız en büyük destekçilerimiz oldu. Gönüllülerimiz evlerinde maske dikerken, tedbir amaçlı kapalı olan Kadın Üretici Pazarlarında görev yapan yönetici kadınlarımızda hijyen ve gıda paketleme işi için kolları sıvadı. Daha güzel bir Mezitli için verdiğimiz mücadelede olduğu gibi korona belasına karşı mücadeleyi de yine kadınlarımızla kazanacağız. Tüm Mezitlilere verdiğimiz mücadeleye destekleri nedeniyle teşekkür ederim” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
1200 YAŞINDA BÖLGEDE SADECE BİR TANE VAR O DA ERDEMLİ'DE
Yaşlılık değil ikinci ergenlik
Yaşlılık değil ikinci ergenlik