seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop
Advert

YILDIZI PARLAYAN AVUKAT HİLMİ TIRAŞ

YILDIZI PARLAYAN AVUKAT HİLMİ TIRAŞ
YILDIZI PARLAYAN AVUKAT HİLMİ TIRAŞ Süleyman Taş

Mersin Barosu avukatlarından Hilmi Tıraş, asıl mesleğinin yanı sıra çiftçilik işiyle de uğraşıyor. Çok sayıda Mersinli gibi asıl mesleğinin beraberinde çiftçilik yaptığı için toplumun sorunlarını yaşayan biri. Serbest meslek sahiplerinin son yıllarda ek gelir ya da hobi olarak çiftçiliğe yöneldiklerini gözlemliyoruz. Avukat Hilmi Tıraş’ın Mersinli ve Erdemlili  köyünün Çiftepınar olması çiftçilik yapmasını daha da kolaylaştırıyor. Erdemlinin ve Çiftepınar’ın her metrekaresinde bereket olduğu için halkının kazancı ilçemizin diğer köylerinin ortalamasının üzerindedir. Yörenin sulama suyunun normalin üzerinde olması, sulama suyu sorununu ortadan kaldırıyor. Çiftepınar’ın halkı çalışkan insanlar olduğu için topraklarının her santimini üretim yaparak değerlendiriyorlar.
                İ      C
Böyle çalışkan insanların yaşadığı tarımsal alan yöresinde yetişen Avukat Hilmi Tıraş,Mersin’deki bürosunda yürüttüğü avukatlığının boş zamanlarında köyüne gelerek tarımsal üretimle uğraşıyor.
              İ     C
Erdemli'de Köyünde çiftçilik yapması, köyünün insanlarıyla olan organik bağını da güçlendiriyor. Çiftçilerin sorunlarını dinliyor, onlarla bütünleşiyor.
              İ    C
Zaten, bunu her insanın yapması gerekir. Halkın içinde olanlar, siyasette daha başarılı oluyorlar. İnsanlar, kendileriyle paylaşım yapanları seviyor, onlara güveniyorlar.
                 İ    C
Hilmi Tıraş’ın  doğduğu topraklardan parlamentoya gitmeyi başarmış olan 20 yılın üzerinde TBMM’de kalmayı başaran Ali ER’i, Avukat Hilmi Tıraş’ın bence  örnek alması gerekir. Ali Er, halkıyla bütünleştiği için Türkiye’de en uzun süre TBMM’de Milletvekili olarak kalmayı başardı.
                İ     C
Avukat Hilmi Tıraş eğer siyaset sahnesinde bulunmak istiyorsa, köylüsü Ali Er’i örnek almasını öneririm.
               İ    C
Ali Er’de aslında bir çiftçidir. Milletvekilliği bitince asıl işine döndü. Köyünde bahçesinin işleriyle uğraşıyor ve yatak limon işi yapıyor.

                İ    C
Dedim ya; Çiftepınar halkı çalışkan insanlardır. Bir işle yetinmezler. Bu nedenle de ceplerinde para eksik olmaz.
               İ    C
Mersin’de avukatlık yaptığı için Erdemli merkezde yaşayan insanlarca çok tanınırlığı olan Mersinde ve Erdemlide  Hilmi Tıraş’ı, sizlere anlatmaya  çalışıyorum. Mersin’de avukatlık yapıyor ama hemşehrilerine bağlı yaşayan bir avukatımız. Duruşmalarına zamanında giden müvekkillerinin işlerini aksatmayan cayı içilir yemeği yenir eli açık bir hemserimiz.
                 İ    C
Hilmi Tıraş’a başarılar dilerim!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Durmuş hoca     2020-07-30 Hilmi bey saygılı, genç, dinamik ve çalışkan biridir. Çocukla çocuk, gençle genç, köylü ile köylü halkın içinden biridir. Çizgisini bozmadan çalışmalarının devamını diliyorum.
Ali gocuk     2020-07-30 Iyi bayramlar baskanim
Misafir     2020-07-29 Helal olsun adama tam bir halk adamı
Mersinli     2020-07-29 Hilmi TIRAŞ yazılarını beğenerek okıuduğum çok başarılı bir avukatdır. Herkes tarafından tanınıyor . Çiftçilik ile uğraşması beni ayrı mutlu etmiştir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Jandarma uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor
Jandarma uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor
 Kapı ve pencereleri kırarak evlere giren hırsızlar yakalandı
Kapı ve pencereleri kırarak evlere giren hırsızlar yakalandı