seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop
Advert

Gelecek Partisi İl Başkanı Karış, artan yoksulluğa dikkat çekti

Gelecek Partisi İl Başkanı Karış, artan yoksulluğa dikkat çekti
Gelecek Partisi İl Başkanı Karış, artan yoksulluğa dikkat çekti Süleyman Taş

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, gelir dağılımındaki eşitsizliğin pandemi dönemi ile daha da derinleştiğine dikkat çekerek, "Yeni Ekonomi Programı ile iktidar, bir gelecek değil, yoksulluk vaat etti" dedi.

Gelecek Partisi Mersin İl Başkanı Hamit Karış, Yeni Ekonomi Programı'nın açıklanmasının ardından elektriğe gelen zammı, ekonomideki gidişatı değerlendirdi.
Yoksulluğun daha derinden hissedilmeye başlandığını ifade eden Başkan Karış, "Hazine ve Maliye Bakanı Yeni Ekonomi Programı'nı açıkladı. Programda esnaf, memur, emekli, gençler, kadınlar için hiç bir şey yok derken; hemen zaman haberleri gelmeye başladı. Ülkemizde yaşanan ekonomik kriz, gelir dağılımındaki eşitsizlik, özellikle pandemi dönemi ile daha da derinleşti. İşyerleri kapandı, esnaf kepenk indirmeye başladı. İktidar kendi zenginlerini yaratırken, halk daha da yoksullaştı.
Emeklilik hayali bile kuramayan 50 yaş üstü vatandaşlarımızın, gençlerimizin iş umudu ellerinden alındı. Gelecekleri patronun iki dudağı arasına bırakıldı.
Gençler gelecek hayali kuramaz oldu. Gençlerimizin, kadınlarımızın, memurlarımızın, esnafımızın, emeklimizin hayali kurduğu o gelecek Gelecek Partisi ile gelecek!" dedi.

 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Kayıp çocuklar bulundu
Kayıp çocuklar bulundu
 Tarsus'ta kavgada bıçaklanan genç hayatını kaybetti
Tarsus'ta kavgada bıçaklanan genç hayatını kaybetti