seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop

Mezitli’ye Yeni Spor Tesisleri Kazandırılacak

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’i Mezitli’de ağırladı. Kentte bulunan spor tesisleri ve imar planında spor alanı olarak işaretlenen bölgeleri gezen Başkan Tarhan ve Demir, uygulanabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Tarhan, ilçede bulunan tesislerin modernizasyonu için yapılması gerekenler konusunda hazırladıkları dosyayı Demir’e verirken, son yıllarda artan spor faaliyetleri ve alınan başarıları aktardı.

Mezitli’ye Yeni Spor Tesisleri Kazandırılacak
Mezitli’ye Yeni Spor Tesisleri Kazandırılacak Süleyman Taş

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir’i Mezitli’de ağırladı. Kentte bulunan spor tesisleri ve imar planında spor alanı olarak işaretlenen bölgeleri gezen Başkan Tarhan ve Demir, uygulanabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Başkan Tarhan, ilçede bulunan tesislerin modernizasyonu için yapılması gerekenler konusunda hazırladıkları dosyayı Demir’e verirken, son yıllarda artan spor faaliyetleri ve alınan başarıları aktardı.

 

‘BAŞKAN TARHAN’IN BAKIŞ AÇISI BENİ ÇOK ETKİLEDİ’

Mezitli’de yaşanan spor ivmesinden dolayı mutluluğunu dile getiren Demir, yaptığı değerlendirmede, “Başkanımızla birlikte Mezitli’yi gezdik. Biz Gençlik Spor İl Müdürlüğü olarak Mezitli'de ne yapabiliriz başkanımızla bir istişare toplantısı yaptık ve akabinde Mezitli'deki spor tesislerini gezdik. Çok güzel tesisler var. Başarılı da işler yapılıyor. Ama tüm bunların yanında beni etkileyen şey başkanımızın bakış açısı oldu. Gençlere ve spora güzel bakıyor. Biz de burada birlikte bir hareket edebilme yolu arıyoruz. İnşallah bir ortak akılla Mezitli'de uygun olan arazilerimize Mezitli Belediyemizle beraber spor tesisleri kazandırmak istiyoruz. Güzel bir ambiyans var ve Mezitli daha güzelini hak ediyor. İnşallah başkanımızla birlikte çok güzel projeler gerçekleştireceğiz” dedi.

 

‘MEZİTLİ'NİN SPOR KENTİ OLMASI İÇİN KURUMLAR GÖREVLERİNİ YERİNE GETİRMELİ’

Demir’e gösterdiği ilgi ve yakınlıktan dolayı teşekkür eden Başkan Tarhan ise, “Mezitli'de mevcut bize ait iyileştirilmesi gereken spor tesislerimiz var. Onların yeniden ele alınması gereken bölümleri var. Gençlik Spor Müdürümüz ile bütün alanları gezdik. Amacımız aynı. Farklı bir şey düşünmüyoruz. Mezitli'nin bir spor kenti olması için kurumların üzerine düşen görevleri yerine getirmesini istiyoruz. Bu güne kadar spor alanında Mezitli en az yatırım alan bölgelerden birisi. Bunu değiştirmek istiyoruz” dedi.

 

‘HEP BİRLİKTE MEZİTLİ'YE SPORUN DAMGASINI VURACAĞIZ’

Spor tesisleri ve alanlarda yaptıkları incelemeler hakkında bilgiler de veren Başkan Tarhan, “Mezitli’ye spor tesisleri kazandırmak amacıyla geçtiğimiz günlerde Gençlik Spor İl Müdürümüz Ökkeş Demir’i ziyaret etmiştim. Hemen birkaç gün sonra kendileri bütün teknik elemanları ile beraber gelerek inceleme gezisinde bulundu. Alanları hep birlikte gezdik, fikirlerimizi aktardık, not aldılar. Ortak noktada birleşiyoruz. Ne yapılması gerektiği konusunda farklı düşündüğümüz tek bir nokta yok. Umarım önümüzdeki kısa sürede bunun meyvelerini alacağız. Teknik eleman arkadaşlarında hazırlayacağı raporlar bakanlığa sunulacak. Biz belediye olarak Mezitli’ye kim destek verirse onun adını duyurmaktan mutlu oluruz. Hep birlikte Mezitli'ye sporun damgasını vuracağız” diye konuştu.

mezitli mezitli belediyesi neşet tarhan başkan tarhan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gündüz vakti telefoncuya silahlı saldırı
Gündüz vakti telefoncuya silahlı saldırı
 Mersin'de 2 otomobil kafa kafaya çarpıştı: 1'i ağır 9 yaralı
Mersin'de 2 otomobil kafa kafaya çarpıştı: 1'i ağır 9 yaralı