seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop

ÖKKEŞ DEMİR '2020 AVRUPA ARTİSTİK CİMNASTİK ŞAMPİYONASI' HAZIRLIK ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Mersin'de yapılacak olan "2020 Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası" hazırlıklarını yerinde inceledi.

ÖKKEŞ DEMİR '2020 AVRUPA ARTİSTİK CİMNASTİK ŞAMPİYONASI' HAZIRLIK ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
ÖKKEŞ DEMİR '2020 AVRUPA ARTİSTİK CİMNASTİK ŞAMPİYONASI' HAZIRLIK ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ Süleyman Taş

09-20 Aralık tarihleri arasında Mersin'in ev sahipliğinde Olimpik Cimnastik Salonu'nda gerçekleştirilecek olan " 2020 Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası" hazırlıkları inceleyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, yatırım inşaat şube müdürü Abdullah Çakmak ile birlikte yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.


Mersin’in ev sahipliğinde yapılacak olan "2020 Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası" hazırlıklarına son sürat devam ettiklerini belirten Ökkeş Demir, “Ev sahipliğini yapacağımız bu büyük organizasyona Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Cimnastik Federasyonumuz ile birlikte tesisimizi yetiştirmek için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Hazırlıklarımızı koordineli bir şekilde sürdürüyoruz. Bu tür büyük uluslararası organizasyonlar, şehrimizin ekonomisine, kültürüne, turizmine, eğitimine, her şeyine etki edebilecek organizasyonlar. El birliğiyle şehrimizi iri ve diri tutacağız ve bu şampiyonaya hep beraber sahip çıkacağız. Bu organizasyonun ülkemize verilmesinde başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ve ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.
Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Müdür Ökkeş Demir Mersin son dakika haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mersin'de kadının yönettiği tefeci çetesi çökertildi
Mersin'de kadının yönettiği tefeci çetesi çökertildi
Silifke’de 39 litre sahte içki ele geçirildi
Silifke’de 39 litre sahte içki ele geçirildi