seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop

Kades Hayat Kurtarır

Toros Üniversite Anchorsinin yayın organı Toros Üniversite TV'de canlı yayına katılan İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Diyaaddin Özer ve Şube Müdürleri, kadına yönelik şiddetle mücadele çalışmaları ve KADES uygulamasını anlattı.

Kades Hayat Kurtarır
Kades Hayat Kurtarır Süleyman Taş

Emniyet Genel Müdürlüğünün bir uygulaması olan KADES programının önemine değinen İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mehmet Diyaaddin ÖZERprogramın işleyişini de şöyle anlattı:"Siz çarşıda yürürken sözlü ya da fiziki bir saldırıya maruz kaldığınızda, herhangi bir risk gördüğünüzde telefonun tuşuna bastığınız an tehlikede olduğunuz polis haber merkezimize aynı anda iletiliyor. Haber merkezimiz sizin noktalama yerinizi görüyor. İlgili ekip yardım çağrısının yapıldığı yere gidiyor. Telefonunuzla kimseyle konuşmadan, kimseye derdinizi anlatmadan ya da adres bilgisini bile sunmadan tek tuşla yardım alabiliyorsunuz."KADES programını tüm kadınlarımızın telefonlarına yüklemesini istiyoruz" dedi.

Kades Hayat Kurtarır Toros Üniversite TV Emniyet Genel Müdürlüğü mersin İl Emniyet Müdürlüğü mersin son dakika haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tırdan düşen zeytin bidonlarından kaçarak kurtuldu
Tırdan düşen zeytin bidonlarından kaçarak kurtuldu
 22 yıl hapis cezası ile aranan şüpheli Mersin'de yakalandı
22 yıl hapis cezası ile aranan şüpheli Mersin'de yakalandı