Advert

NADİRE İLKİN: 3 OCAK, MERSİN'İN YENİDEN DOĞUŞUDUR

Özel Akdeniz Engelli bakım merkezi Kurucu müdürü Nadire İlkin 3 Ocak Mersin'in kurtuluş günü ve yeni yıl mesajı yayınladı. Nadire İlkin mesajında:

NADİRE İLKİN: 3 OCAK, MERSİN'İN YENİDEN DOĞUŞUDUR
NADİRE İLKİN: 3 OCAK, MERSİN'İN YENİDEN DOĞUŞUDUR Süleyman Taş

"Kurtuluş Savaşı meşalesinin yakılmasıyla başlayan bağımsızlık mücadelesi kentimizde  3 Ocak 1922 sona ermiş, tüm yurtta olduğu gibi barış ve huzur Mersin'de  de sağlanmıştır.

         Mersinimizin kurtuluşunu sadece geçmişimize ait bir başarı olarak değil, bugün güçlü bir şekilde sürdürmekte olduğumuz medeniyet yürüyüşümüzün de en önemli dinamiklerinden birdir.

            İlkin “Tarihimizden aldığımız mirasın gereği olarak bütünlüğümüzü, kardeşliğimizi, birliğimizi kimsenin bozamayacağı düşüncesiyle inanıyorum ki, bizi millet yapan ulvi değerlerimize sıkı sıkıya bağlı kaldıkça, aramızdaki ihtilafları bertaraf edip ittifak noktalarımızı güçlendirdikçe, Türkiye gelecekte hak ettiği gerçek yeri alacaktır”.

            Bu vesile ile bütün  Mersinlilerin Yeni Yılını ve  Mersin'in Kurtuluşunu kutluyor, birlik beraberliğimizin ve kardeşliğimizin artarak devam etmesini temenni ediyoruz.

 

 

mersinin kurtuluş günü nadire ilkin özel akdeniz engelli bakım merkezi mersin son dakika haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BAŞKAN SEÇER: “VATANDAŞLARIMIZA KARŞI VİCDANIM RAHAT”
BAŞKAN SEÇER: “VATANDAŞLARIMIZA KARŞI VİCDANIM RAHAT”
Emniyetten Akdeniz de Huzur Operasyonu
Emniyetten Akdeniz de Huzur Operasyonu