seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop

BELEDİYE PERSONELİ, BAŞKAN YILMAZ’I ALKIŞLARLA KARŞILADI

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Covid-19 tedavisini tamamlayarak, görevine başladı. Başkan Yılmaz’ı ana hizmet binası önünde alkışlarla ve çiçeklerle karşılayan belediye personeli, “Sayın Başkanımız Hoş Geldiniz” yazılı pankart açtı.

BELEDİYE PERSONELİ, BAŞKAN YILMAZ’I ALKIŞLARLA KARŞILADI
BELEDİYE PERSONELİ, BAŞKAN YILMAZ’I ALKIŞLARLA KARŞILADI Süleyman Taş

"Toroslarımız İçin El Birliğiyle Çalışmaya, Üretmeye Devam Edeceğiz"

 

Karantina süresinin sona ermesinin ardından belediye hizmet binasına gelen Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, burada personelin yoğun ilgisiyle karşılandı. Geçmiş olsun dileklerini ileten personeline teşekkür eden Başkan Yılmaz; "Biz, büyük bir aileyiz. Bizi güçlü kılan her zaman bir ve beraber olmamız. Bu güzel karşılama için tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

 

Görevine başlamanın mutluluğunu yaşadığını belirten Başkan Yılmaz; "Çok şükür görevimin başındayım. Bu süreçte arayan, geçmiş olsun dileklerini ileten, hayır dualarını esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza, dostlarımıza ve personelimize teşekkür ediyorum. Toroslarımız için el birliğiyle çalışmaya, üretmeye devam edeceğiz" diye konuştu.

 

Tüm dünyayı etkileyen Koronavirüs nedeniyle zor bir süreçten geçildiğini belirten ve hemşehrilerinden tedbirlere harfiyen uymalarını isteyen Başkan Yılmaz; "Bu salgından dolayı vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, tedavi süreci devam edenlere acil şifalar diliyorum. Canla başla çalışan sağlık görevlilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Kendimiz ve sevdiklerimiz için lütfen tedbirlere uyalım. İnşallah bu zorlu süreci el birliğiyle en kısa sürede atlatacağız" ifadelerini kullandı.

 
 
 
toroslar belediyesi başkan atsız afşın yılmaz mersin son dakika haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gündüz otobüs sürüyor, akşam sanatla uğraşıyor
Gündüz otobüs sürüyor, akşam sanatla uğraşıyor
MESKİ'den 'evsel katı atık ücreti' açıklaması
MESKİ'den 'evsel katı atık ücreti' açıklaması