seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop seks shop
Advert

ERDEMLİ DEVLET HASTANESİ'NDE +1 TEBESSÜM

Erdemli Devlet Hastanesi Başhekimi Opr.Dr.Erman Eker ve Sağlık çalışanları, 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü kapsamında Erdemli ilçesinde her kesim tarafından tanınan ve çok sevilen down sendromlu Mustafa'ya tebessüm dolu bir sürpriz yaparak pasta kestiler.

ERDEMLİ DEVLET HASTANESİ'NDE +1 TEBESSÜM
ERDEMLİ DEVLET HASTANESİ'NDE +1 TEBESSÜM Süleyman Taş

Boş zamanlarını Erdemli Devlet Hastanesi'nde geçiren, hastane yönetimi ve personelleri tarafından kendisine personel gibi davranılan, pek çok kişisel istekleri personellerce karşılanan, sağlık çalışanlarının güler yüzünü hiç eksik etmediği down sendromlu genç, yüzlerde tebessüm olmaya devam ediyor.

Türkiye'de yaklaşık 70 bin down sendromlu çocuk ve gencin bulunduğunu dile getiren Başhekim Opr.Dr.Erman Eker; "Artı 1 farkla hayatlarımıza değer katan, temiz yürekli, duygu ve bilgi yüklü, kendileri ve aileleri çok özel olan down sendromlu kardeşlerimizin 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü'nü ve haftasını kutluyorum. Personellerimizle birlikte, sevgi dolu kalbiyle yaşamımıza güzellik katan kardeşimizin yüzünde, bir tebessüm olmaya çalıştık." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağabeyi genç kıza dehşeti yaşattı
Ağabeyi genç kıza dehşeti yaşattı
 Jandarma ekipleri Göksu Deltasında denetim yaptı
Jandarma ekipleri Göksu Deltasında denetim yaptı