Advert

ERDEMLİ SPOR DÖRT MEVSİM SPOR OKULLARINI AÇTI

ERDEMLİ SPOR EFSANESİ DEVAM EDİYOR Erdemli spor kulübü onlarca alt yapı sporcusu ile dört mevsim spor okulları açıldı. Kayıtlar başladı.7 ile 15 yaş grupları arasındaki tüm sporcuları velileri ile birlikte kayıt yaptırmaya bekliyor.

ERDEMLİ SPOR DÖRT MEVSİM SPOR OKULLARINI AÇTI
ERDEMLİ SPOR DÖRT MEVSİM SPOR OKULLARINI AÇTI Süleyman Taş

Erdemli Spor 200 sporcusu ile dört mevsim spor okulunu açtı. Erdemli spor kulübü Efsane Başkanı Mehmet Morgül  Erdemli Spor geçmişten geleceğe spora ve gençlerimize yatırım yapmaya ara vermeden devam ediyor dedi.

Ayrıca Başkan Morgül  “ Hedefimiz Erdemli’de gençlerimizin büyük çoğunluğuna ulaşarak geleceğin yıldızlarını buradan yetiştireceğiz.Durmak yok yola devam.”dedi

                BİZ YATIRIMIZI GELECEĞİMİZ OLAN GENÇLERİMİZE YAPIYORUZ             

Efsane Başkan Mehmet Morgül “ Dört Mevsim  Spor Okulumuzda hedefimiz Dünya Cenneti Erdemli’mizde sürekli yaşayan ve ilçemize   gelecek olan misafirlerimizle birlikte ülkemizin geleceği olan gençlerimizle  spor okulumuzda yeşil sahalarda futbol eğitimi vermek” dedi.

Efsane Başkan Mehmet Morgül sözlerine amacımız zeki çevik ve ahlaklı sporcuları yetiştirirken vatana millete faydalı iyi bir insan olmalarına katkıda bulunmak. Gençlerimizin zamanını  en güzel şekilde değerlendirmek ve Türk gençliğini en iyi şekilde yetiştirmek.

Erdemli’de çoğunluk sağlandığında bütün branşlarda spor okulu  açabiliriz diyen Başkan Morgül Bu sene spor okullarımıza kentimizde yaşayan gençlerimizi ve misafir olarak ilçemize gelen hemşerilerimizi kayıt yaptırmak üzere spor kulübümüze davet ediyoruz.

 Alt yapı antrenörlerimiz beden eğitimi öğretmeni Orhan Erdoğan ve Yusuf Ömür ile yapılan çalışmalarımız dört mevsim devam edecektir. dedi

                Amacımız gençlerimize hoş vakit geçirtmek diyen Efsane başkan Mehmet Morgül 7 ve 15 yaş arası olan gençlerimizi Erdemli spor kulübü alt yapısından yetiştirmek dir.dedi

 

ERDEMLİ SPOR KULÜBÜ BAŞKAN YARDIMCISI VE ALT YAPI SORUMLUSU MAHMUT ŞEN ALT YAPISI OLMAYAN KULÜPLER KAPISINA KİLİT VURUYOR

Erdemli spor kulübü başkan yardımcısı ve Alt yapı sorumlusu Mahmut Şen yaptığı açıklamada ; alt yapısı olmayan kulüplerin kapısına kilit vurduğunu söyledi.  Mahmut Şen gençlerimiz güzel ahlaklı olarak yetiştirmek iyi bir sporcu olmalarını sağlamak için  bütün imkanlarımızı sunuyoruz dedi.

 

 

TAŞIMA SU İLE DEĞİRMEN DÖNMEZ DİYEREK ALT YAPIMIZA YATIRIM YAPIYORUZ

                Gençlerimiz için Hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Altyapısı sağlam temeller üzerine kurulmuş tek takım Erdemli spor kulübümüzdür. Gençlerimizle güçlü bir alt yapı ile  güçlü bir kadro kuracağız diyerek sözlerini tamamladı.

EFSANE BAŞKANIMIZ MEHMET MORGÜL'E TEŞEKKÜR EDİYORUZ

                Erdemli spor kulübü antrönerleri Orhan Erdoğan ve Yusuf Ömür hedefimiz spor okulumuzda onlarca sporcumuz olacak. Amacımız  yedi yaş onbeş yaş arası  gençlerimize sporu sevdirmek, kötü alışkanlıkları olmayan Türk gençliğine ve Türk futboluna hizmet etmektir. Kulübüzün alt yapısına kayıt olmak isteyen Hemşerilerimiz 0505 707 74 94 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirler. Erdemlimizin en köklü kulübü olan Erdemli sporumuza ve  takımımıza hiç bir desteği ve yardımı esirgemeyen Erdemli spor kulübü efsane başkanı Mehmet Morgül'e ve kulübümüzün yönetim kurulu üyelerine sonsuz teşekkür ediyoruz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çığlık atarak balkona çıkan kadın, ikinci kattan düşerek ağır yaralandı
Çığlık atarak balkona çıkan kadın, ikinci kattan düşerek ağır yaralandı
 Mersin'de yılın ilk 8 ayında 157 bin 446 yük taşıyan araç kontrol edildi
Mersin'de yılın ilk 8 ayında 157 bin 446 yük taşıyan araç kontrol edildi