Advert

SİLİFKE'DE TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI AÇILIŞLARI YAPILDI

Silifke Şehit Yarbay İlhan Akgün Ortaokulu ve Şehit Ragıp Köse Ortaokulu’ nunTübitak 4006 Bilim Fuarı açılışları yapıldı.

SİLİFKE'DE  TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI AÇILIŞLARI YAPILDI
SİLİFKE'DE  TÜBİTAK 4006 BİLİM FUARI AÇILIŞLARI YAPILDI Süleyman Taş

Açılışlara Silifke Milli Eğitim Müdürü Mustafa SEZGİN başta olmak üzere İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Mustafa ANTEPLİOĞLU, Adem SEZER, Okul Müdürleri katıldı.

Şehit Yarbay İlhan Akgün Ortaokulu’ nda öğrencilerin Halk Oyunları ve yine okulun öğrencilerinden oluşan darbuka gösterisinin ardındanTübitak 4006 Bilim Fuarı açılışı yapılarak tek tek bütün standlar gezildi. Standtları gezen Silifke Milli Eğitim Müdürü Mustafa SEZGİN öğrencilerden yaptıkları projeler hakkında bilgi alırken emeklerinden ve çalışmalarından dolayı danışman öğretmen ve projeleri hazırlayan öğrencileri kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Yine ilçemiz okullarından Şehit Ragıp Köse Ortaokulu’ nunTübitak 4006 Bilim Fuarı açılışı yapıldı. Stantları gezen Silifke Milli Eğitim Müdürü Mustafa SEZGİN öğrencilerden yaptıkları projeler hakkında bilgi alırken projelerde emeği geçen öğretmen ve öğrencileri kutlayarak bundan sonraki çalışmalar için başarılar diledi.

Okulu ve sınıfları gezen Silifke Milli Eğitim Müdürü Mustafa SEZGİN öğrencilerle sohbet edip hijyen, temizlik, maske ve mesafenin önemli olduğunu hatırlattı ayrıca Şehit Ragıp Köse Ortaokulu ve Şehit Ragıp Köse İlkokulu öğretmenleriyle öğretmenler odasında sohbet etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Eşini öldürüp 3. kattan atlayarak intihar etti
Eşini öldürüp 3. kattan atlayarak intihar etti
Göksu Irmağı'nda rafting yaparken boğularak hayatını kaybetti
Göksu Irmağı'nda rafting yaparken boğularak hayatını kaybetti