Advert

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUPASI” ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kupası”kapsamında Silifke'de okullar arasında düzenlenen Yıldız Kızlar- Yıldız Erkekler, Genç Kızlar Genç Erkekler masa tenisi turnuvasında dereceye giren takımlar ödüllerini aldılar.

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUPASI” ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU
29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUPASI” ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU Süleyman Taş

Öğrenciler ödüllerini İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Ek Binada yapılan törenle Silifke Belediye Başkanı Sadık ALTUNOK ve Silifke Milli Eğitim Müdürü Mustafa SEZGİN’ den aldılar. Yapılan törende konuşan Silifke Milli Eğitim Müdürü Mustafa SEZGİN sporun önemine vurgu yaparken gençlerin bu konuda desteklenmesi gerektiğini söylerken dereceye giren öğrencileri başarılarından dolayı kutladı.

29 Ekim Cumhuriyet Kupası Masa Tenisi turnuvasında dereceye giren, madalya ve kupa alan okullarımız;

Masa Tenisi Yıldız Kızlar;

1.Karadedeli Ortaokulu 2.Atayurt Ortaokulu 3.Gazi Ortaokulu

Masa Tenisi Yıldız Erkekler;

1.Veysel Balcı Ortaokulu 2.Silifke İmam Hatip Ortaokulu 3.Atayurt Ortaokulu

Masa Tenisi Genç Kızlar;

1.Silifke Göksu Anadolu Lisesi 2.İlker- Eren Çevik Anadolu Lisesi 3.Taşucu Anadolu Lisesi

Masa Tenisi Genç Erkekler;

1.İlker- Eren Çevik Anadolu Lisesi 2.Taşucu Anadolu Lisesi 3.Gevher Nesibe MTAL

Yine aynı gün Silifke Demokrasi Parkında başlayan ve  Silifke Milli Eğitim Müdürü Mustafa SEZGİN ‘ in startını verdiği Silifke Anıt Meydanı’ nda biten 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kros Yarışmasında dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları Silifke Belediye Başkanı Sadık ALTUNOK ve Silifke Milli Eğitim Müdürü Mustafa SEZGİN tarafından verildi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kros Yarışmasında dereceye giren, madalya ve kupa alan takımlarımız;

Kros Yarışı Genç Erkekler (Takım) ;

1.Silifke Ertan Cüceloğlu Anadolu Lisesi 2. Silifke İmam Hatip Anadolu Lisesi 3. Taşucu Anadolu Lisesi

Kros Yarışı Genç Erkekler (Ferdi) ;

       1.Demirhan PERÇEMLİ ( Taşucu Anadolu Lisesi) 2.M. Ali KOCAER( Silifke Ertan Cüceloğlu Anadolu Lisesi)

       3.M. Burak ÖZENİR( Silifke Ertan Cüceloğlu Anadolu Lisesi)

Kros Yarışı Genç Kızlar (Takım);

       1.Silifke Ertan Cüceloğlu Anadolu Lisesi  2.Atayurt Gazi ÇPL  3.Taşucu Anadolu Lisesi

Kros Yarışı Genç Kızlar (Ferdi );

1.Gülcan ÜNAL ( Silifke Ertan Cüceloğlu Anadolu Lisesi 2.Merve Gül KILINÇ (Silifke Ertan Cüceloğlu Anadolu Lisesi 3.Büşra GÖCEN ( Silifke Ertan Cüceloğlu Anadolu Lisesi)

Kros Yarışı Yıldız Kızlar (Takım);

1.Silifke Atatürk Ortaokulu 2.Narlıkuyu Ortaokulu 3.Silifke Milli İrade İmam Hatip Ortaokulu

Kros Yarışı Yıldız Kızlar (Ferdi );

1.Ayşe Gül KÖSE ( Silifke Atatürk Ortaokulu) 2.Feride KARA ( Silifke Atatürk Ortaokulu) 3.Cemre Naz KASMAN ( Silifke Atatürk Ortaokulu)

Kros Yarışı Yıldız Erkekler (Takım);

1.Atayurt Ortaokulu 2.Silifke Atatürk Ortaokulu 3.Gazi Ortaokulu

Kros Yarışı Yıldız Erkekler (Ferdi);

1.Ertan AVDİL ( Silifke Atatürk Ortaokulu) 2.Emirhan ZORLU ( Silifke Atatürk Ortaokulu) 3.Muhammet Mustafa ÖZEL ( Atayurt Ortaokulu)

Ödül Töreni dereceye giren takımlarla toplu resim çekilmesinden sonra sona erdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Freni patlayan halk otobüsü şoförü konuştu 'O an 15 kişinin canını düşündüm'
Freni patlayan halk otobüsü şoförü konuştu 'O an 15 kişinin canını düşündüm'
 Mersin Limanında 6 kilo 750 gram kokain ele geçirildi
Mersin Limanında 6 kilo 750 gram kokain ele geçirildi